Slider
Slider
Slider

 

 

Metalik Epoksi Boya Nedir?


Metalik epoksi kaplama, yansıtmalı pigmentler ve estetik efektler sayesinde 3 boyutlu görünüm sağlayan eşsiz bir kaplama sistemidir. Özel formülasyonu sayesinde zararlı ve yanıcı hiç bir solvent veya uçucu madde içermemektedir.

Zamanımızın çok büyük bir bölümünün geçtiği mağaza, showroom veya ofislerde etkileyici bir dekorasyona uygun bir zeminin tasarlanması gerekir. Metalik epoksi zemin kaplama tam olarak bu ihtiyaca cevap vermek için üretilmiştir. Epoksi zemin kaplamanın son katı olan metalik epoksi boya farklı ve etkileyici görüntüsü ile mekan atmosferi için ideal bir kaplama sistemidir..

Metalik zemin kaplamaları,renk çeşidi ve desenleri ile ön plana çıkmasının yanı sıra dekorasyonları tamamlayıcı bir özelliği taşımaktadır. Tüm epoksi zeminler gibi dayanıklı olması da ek olarak avantajlı özelliklerinden birisidir. Metalik epoksi boyanın tercih edilmesinin en büyük nedeni alana derinlik katabilmesidir. Standart epoksi boyalardan farklı olarak desenli bir renge sahip olması zemini etkileyici kılmaktadır. Bununla birlikte genel olarak bulutlu bir desen kullanılsa da farklı boyama teknikleri ile bambaşka bir etki yaratmaktadır

Diğer epoksi zemin kaplamalara göre oldukça titiz bir çalışma isteyen metalik epoksi boya kaplama teknik olarak da diğerlerinden farklıdır. 

Hayalinizdeki dekorasyon ve zemine kavuşmak için alanında uzman ve tecrübeli bir metalik epoksi boya kaplama ekibi ile çalışmanız son derece önemlidir.

Whatsapp:0507 206 76 15  (daha iyi bir iletişim için mesajlarınızı lütfen whatsapp ile gönderiniz !!)


 

Col 2 content area

 

 

decorisyen.com - Armut.com